Вибори студради гуртожитку, подача заявок

Нагадуємо! Щоб в гуртожитку був порядок, сміття виносилося, чергування розподілялися, пропуски видавалися, новенькі селилися, конфлікти вирішувалися, і навіть пральня працювала, а цікаві івенти проводилися, коменданта і деканату замало! Потрібна Ваша посильна допомога!

Тому в кожному гуртожитку є орган студентського самоврядування! Студентську раду обираєте Ви, щоби вона представляла Ваші інтереси перед адміністрацією ВНЗ, державними структурами (які воду то дають, то не дають, наприклад), вирішувала конфлікти між мешканцями гуртожитку, якщо такі виникнуть.

Прийом заявок буде тривати з 9 ранку середи 7 жовтня до 9 ранку 12 жовтня. Проходити буде онлайн. Подати заявку на участь у студраді нового начального року можна за посиланням.

! Важлива примітка!  Перший курс на керуючи посади нажаль попасти не зможе, за браком досвіду проживання в гуртожитку. Також на посади голов відділів студради не зовсім розумно подавати студентів, що раніше не виконували ніякої роботи у студраді. Можливо вони зможуть проявити себе спочатку на неголовуючих посадах?

Подати заявку слід у цій формі.